Datum: 08.02.2014

Vložil: mateřská škola

Titulek: Re: Lyžáček

P.Kutchanová, děkujeme ) tuto radost sdílíme s vámi. Jen tak dál a dovednosti získané v mateřské škole rozvíjejte na plné obrátky. Držíme palce. Ještě jednou - velké díky ) .)

Datum: 23.12.2013

Vložil: Ordošáci

Titulek: Vánoce

Vánoce jsou svátky míru,
neztrácejte nikdy víru,
sváteční klid si užívejte
a všichni se rádi mějte.
Adámek Ordoš s rodinou

Datum: 02.01.2014

Vložil: zaměstnanci MŠ

Titulek: Re: Vánoce

P.Ordošová, děkujeme za krásné přáníčko a i Vám přejeme do nového roku hlavně ZDRAVÍČKO a spoustu splněných přání. Těšíme se na Vás v novém roce :) .) :)

Datum: 20.12.2013

Vložil: mateřská škola

Titulek: poděkování

Také děkujeme za krásné přáníčko i Stáníkovi Petrákovi s maminkou. Velmi nás pozdrav potěšil. Bylo pěkné, když jste se objevili ve sportovní hale na Mikulášské.Přejeme nejen krásné prožití vánočních svátků, ale p.Petrákové přejeme jen samá splněná přání v osobním životě. PS: ,,P.Petráková, držíme Vám palce - ať Vám vše vyjde podle Vašich představ". Moc Vás pozdravujeme.

Datum: 19.12.2013

Vložil: Petruška Holíková a Kamila Brožová

Titulek: Krásné vánoce

Milá Blanko, Renatko, Petruško, Romanko, Radko, Věrko a Simonko,
přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a v novém roce hlavně hodně zdraví, štěstí a pohody.

Chtěli jsme se na vás přijet s Petruškou podívat, ale bohužel Petruška je nemocná, takže jsme to nemohli uskutečnit.
Slibujeme, že po novém roce se určitě objevíme, moc se těšíme.

Datum: 20.12.2013

Vložil: krásný pozdrav

Titulek: Re: Krásné vánoce

Je strašně milé, když se na nás přijde podívat náš bývalý předškoláček. Jsme opravdu vždy potěšeny návštěvou a rádi se dovídáme, jak se dětem daří ve škole, milý je i rozhovor s rodiči:). Milá Petruško, milá p.Brožová - přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a hlavně hodně zdraví, spokojenosti. Těšíme se na brzké setkání a děkujeme za vzpomínku i přáníčko. KRÁSNÉ VÁNOCE :) .) :)

Datum: 08.10.2013

Vložil: Altmanová

Titulek: Dotaz Fotografie

Milé maminky:), ráda bych se zeptala (doufám, že k tomu toto diskuzní okénko slouží a není to jen pro komunikaci se školkou - to se předem omlouvám:3)..)., zdali se Vám také špatně zobrazují fotečky Vašich dětiček, které sem paní učitelky zveřejňují.. Když rozkliknu malou foto a chci se podívat na zvětšenou fotečku, tak vidím jen půlku:o(.. jediné co mi funguje, když si každou stánku do PC a podívám se... Jde Vám to dobře? Jak to děláte?:). Děkuji moc, Altmanová

Datum: 10.10.2013

Vložil: Altmanová

Titulek: Re: Dotaz Fotografie

Děkuji moc paní učitelce Romance - už to funguje!!!!

Datum: 08.09.2013

Vložil: ředitelka školy

Titulek: nastal nový školní rok

:):) máme první týden za sebou a musíme říci, že byl náročný, ale současně i velmi pěkný! Uvítali jsme mezi sebou nové kamarády a začátky jsou mnohdy těžké - to víme, ale všichni vše zvládáme skvěle. Noví kamarádi si zvykají na prostředí školičky a jsou prima !! Všichni se jim snažíme vstup do nového prostředí zpříjemnit a je třeba říci, že adaptace jde fakt skvěle:). Pomalu připravujeme i různé akce pro děti, s předškoláky se připravujeme každý den po obědě k zápisu..... prostě vstupujeme do nového školního roku s elánem. Našim přáním je, aby nadcházející školní rok byl úspěšný a velmi pestrý. Musíme poděkovat rodičům za spolupráci - vítáme vzájemnou komunikaci a vstřícnost. V naší školičce jsme opět upravili dětem prostředí k lepšímu vyžití a těšíme se na vše, co nás čeká.......DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI :) .)
Zaměstnanci školičky

Datum: 04.09.2013

Vložil: Altmanovi

Titulek: První školkovské dny:)

Ráda bych tímto moc poděkovala celému personálu školky s jakou "láskou" přistupuje k dětičkám. Měla jsem obrovský strach z prvního dne naší dcerky ve školce, ale když jsem viděla přístup p. učitelek, tak se snad bude naše dcerka do školky i těšit. Tudíž děkuji ještě jednou moc a přeji hodně sil a moc hodné dětičky!