Datum: 20.08.2014

Vložil: Natalka

Titulek: 25.8.

Dobrý den, mám dotaz ohledně 25.8. jak je to s nastupem do skolky Děkuji :)) A hezký zbytek prázdnin

Datum: 21.08.2014

Vložil: kolektiv MŠ

Titulek: Re: 25.8.

Dobrý den, nástup nových dětí do školky je od 1. 9. 2014.

Datum: 21.08.2014

Vložil: ředitelka školy

Titulek: Re: 25.8.

Tak jak se psalo v posledním příspěvku, nástup NOVÝCH dětí je 1.9. a děti, které již do MŠ chodí, mohou nastoupit 25.8. Pěkný víkend a těšíme se na setkání:)

Datum: 25.06.2014

Vložil: zaměstnanci mateřinky

Titulek: PŘÁNÍ

Přejeme všem krásné prožití dovolených, dětem krásné a slunečné prázdniny.Během letních měsíců načerpejte plno energie, odpočinku a klidu. Našim školáčkům přejeme mnoho štěstí v 1.třídě a těšíme se s Vámi na setkání opět v srpnu. KRÁSNÉ PRÁZDNINY :) :)

Datum: 16.05.2014

Titulek: Svahová 2014

Na ulozto jsme schovali asi 170 fotek z víkendu. Každý se na nich určitě najde. Kdo má zájem písněte si do mailu o odkaz ke stažení. kutchanova@geodeticke-prace.cz

Datum: 13.05.2014

Vložil: mateřinka

Titulek: SVAHOVÁ

Také i my bychom ještě jednou rády vyjádřily poděkování paní Vrabcové za přípravu Svahové.Děkujeme za její obětavost, nápady i zrealizování. Opět se uskutečnil bezva víkend s příjemnou atmosférou.Děkujeme všem, kteří si udělali čas a přišli se s dětmi pobavit :) :):):) Těšíme se na foto :):):) DĚKUJEME

Vložil: Ordošáci :)

Titulek: INDIÁNI

Pěkný den,
dle fotek jsem s Adámkem usoudila, že se víkend na Svahové opět vydařil. Škoda jen, že Adíka přemohla angína a nemohl s dětmi v indiánské duchu řádit. Budeme se moc těšit na další akce :) :)

Vložil: Vondráčkovi

Titulek: Re: Víkend na Svahové

Hezký večer,
i my se připojujeme k poděkování skvěle připravenému pobytu na Svahové, který připravila maminka Míša Vrabcová. Jsme moc rádi, že se stále udržuje alespoň zlomek staré party z minulého roku a těšíme se na příště.

Titulek: Svahová 2014

Krásné pondělí,
máme za sebou druhý úžasný víkend na Svahové, tentokrát v indiánském duchu. Velký dík patří hlavní organizátorce paní Vrabcové a p.učitelkám Petrušce, Romance a Renatce. I přesto, že se velké množství rodin a lidí na poslední chvíli odhlásilo a nepřijelo, se sešla skvělá parta pohodových akčních rodičů a dětiček. Všem moc díky za super víkend, škoda že ve školce končíme, jeli bychom znovu.

Máme nafoceno přes 170 fotek, nafotili jsme snad všechny účastníky :-), takže kdo má zájem o fotky, napište mi na kutchanova@geodeticke-prace.cz, pošlu odkaz ke stažení.

Krásný květen všem..

Datum: 07.02.2014

Titulek: Lyžáček

Krásný den,
jarní prázdniny trávíme denně na lyžích a musíme poslat velkou pochvalu za lyžáček. Honzík se na něm postavil na lyže prvně v životě a, jak jsme teď zjistili, získal tam opravdu výborné základy a nyní o prázdninách už jen pilujeme. Výborná práce. Děkujeme.