Datum: 26.01.2011

Vložil: Romana Čermáková

Titulek: Re: nocování

Dobrý den, zítra nocování odpadá, z důvodu většího počtu nemocných dětí.

Datum: 23.01.2011

Vložil: Kutchanovi

Titulek: letní prázdniny

Dobrý den,
v první řadě děkujeme za otevření diskuzního okénka. Náš dotaz je sice trochu napřed (léto je daleko), ale vzhledem k organizaci dovolených bychom potřebovali vědět jak to přibližně bude vypadat letošní rok s prázdninovým provozem - zda bude školka otevřená (alespoň 1 měsíc?). Děkujeme za odpov.

Datum: 28.01.2011

Vložil: Blanka Prošková

Titulek: Re: letní prázdniny

Dobrý den. Mateřská škola bude mít provoz do 8.července 2011. Poté bude zavřeno, neboť si pedagogové musí vybrat řádnou dovolenou a vzhledem k tomu, že během školního roku máme stále otevřeno, jsou letní prázdniny jedinou možností, kdy ji vyčerpat. Školku otevřeme 22.srpna 2011. :))

Datum: 21.01.2011

Vložil: Blanka Prošková

Titulek: diskuzní okénko

Z Vašeho zájmu vyplynulo, že by jste uvítali toto diskuzní okénko. Zřídili jsme jej a pevně doufáme, že ho budete využívat k plné spokojenosti. Na diskuzi se těší kolektiv mateřské školy.