Datum: 12.01.2016

Vložil: Svobodová

Titulek: lyžák

Chtěla bych moc poděkovat za fotky z lyžáčku. Je to super když musíme být v práci a vy nám přiblížíte vaše aktivity s našimi dětmi. Opravdu super.

Datum: 04.06.2015

Vložil: Kateřina Altmanová

Titulek: :o)

Milý personále školičky! Ráda bych touto cestou moc poděkovala za nádherně strávený další den ve školce!
Dětičky byly naprosto úžasné:).. úžasná školka!
Děkujeme moc!!
Katka s Terezkou a Kubíčkem

Datum: 19.06.2015

Vložil: Poděkování

Titulek: Re: :o)

Děkujeme za pochvalu :) Každý, kdo má zájem, může kdykoliv přijít mezi nás a poznávat vše, co nabízíme našim dětem. Každý má dveře otevřené. A těší nás nejen spokojené děti, ale i spokojení rodiče. Vždyť nejcennější je vstřícná spolupráce. DĚKUJEME MOOOOC :)

Datum: 06.07.2015

Vložil: Martina a Petr Vondráčkovi

Titulek: Děkujeme

Milá Paní ředitelko, paní učitelky a tety, ještě jednou bychom vám rádi poděkovali za krásné tři roky prožité ve školičce a věřte, že se nám bude stýskat. Justinka vás měla moc ráda a naučila se spoustu věcí. Držíme vám palce, aby se vám vaše práce pořád líbila a naplňovala vás. Jste úžasný kolektiv. Martina a Petr Vondráčkovi

Datum: 10.07.2015

Vložil: mateřinka

Titulek: Re: Děkujeme

Jsou to krásná slova a my za ně jsme moc vděční.Udělali jsme, co bylo v našich silách:). Ty tři roky vždy strašně rychle utečou a při ohlédnutí zpět máme i takový pocit smutku. Tolik práce, úsilí a když jsou děti opravdu samostatné, ODCHÁZÍ......Martí, ještě jednou velké díky za spolupráci, pochopení a vstřícnost. Přejeme jen samou radost ze školních lavic a budeme fakt rádi, když se na nás přijdete někdy podívat. Krásné léto a mooooc vzpomínáme :) :) :)

Datum: 26.02.2015

Vložil:

Titulek: radost

Děkujeme za krásná slova :). I my s nadšením sledujeme pokroky našich dětí a máme z nich velkou radost. Lyžáček je obrovským přínosem a radost nám dělají následné zprávy od rodičů, kteří jedou s dětmi zdokonalovat lyžařské dovednosti a sdílí s námi nadšeně své dojmy. Děti jsou skvělé a jsme rádi, že jsme se mohl podílet na rozvoji těchto lyžařských dovedností. DĚKUJEME ZA PODĚKOVÁNÍ :) :)

Datum: 02.02.2015

Vložil: Vondráčkovi

Titulek: Lyžáček

Pěkný den,
strašně ráda bych poděkovala kolektivu MŠ a všem, kteří se podíleli na letošním lyžáčku. Nejen, že se dětem moc líbil, ale pro nás byl i velkým přínosem. Právě jsme se vrátili z hor a musím říci, že naše Justinka jezdí suprově s hůlkami. Ještě loni jezdila bez nich, takže za nás velký dík a pochvala.

Datum: 10.10.2014

Vložil: Ordošáci

Titulek: Tvoření s babičkami

Možnost být s dětmi ve školce, vidět jak probíhá denní program a také s nimi něco vyrobit, je dobrý nápad. Využila jsem této možnosti a moc se mi líbila i hodina pro předškoláky. Tato akce by mohla být klidně častěji.

Datum: 23.10.2014

Vložil: ředitelka školy

Titulek: Re: Tvoření s babičkami

Jsme velmi rádi, že se nabídnutá aktivita líbila. I pro nás je přínosem, neboť máte možnost seznámit se blíže s naši prací. Děkujeme všem babičkám, která si na svá vnoučata udělala čas a přišly mezi nás. Bylo to moc fajn:) Těšíme se na příští setkání.

Datum: 28.08.2014

Vložil: kolektiv MŠ Údlice

Titulek: PŘÁNÍ

Prázdniny, na které jsme se tolik všichni těšili, jsou u konce a nás čeká 1.září. To je den, kdy přivítáme mezi námi nové děti. Čeká nás opět ,,pracovní" školní rok. A na ten se opravdu moc těšíme, neboť s našimi dětmi poznáme spoustu nových věcí.Budeme poznávat, zkoumat, pozorovat, řešit, experimentovat, zjišťovat a.............. Vidíte, že toho máme dost a dost:) Nejen na nové děti, ale i ty naše děti se opravdu moooooc těšíme a věříme, že ten nový školní rok bude opravdu pestrý. A těšíme se i na spolupráci s rodiči, neboť bez ní by to nebylo ono :) :)