Datum: 28.06.2018

Vložil: Mateřská škola Údlice

Titulek: Poděkování

Děkujeme :-)

Děkujeme rodičům za veškerou splupráci po celý školní rok a přejeme vám všem KRÁSNÉ PROŽITÍ LÉTA.

Datum: 28.06.2018

Vložil: Kubíček A.

Titulek: Re: Poděkování

A my děkujeme za další krásný rok ve školce:) a také přejme klidné letní prázdniny a těšíme se už v srpnu..

Datum: 13.05.2018

Vložil: KK

Titulek: díky

Dnes je den maminek a já bych chtěla MOOOC poděkovat dětičkám a p.učitelkám za skvělý dárek ,který jsme dostaly již ve čtvrtek 10.5. v hale . Vystoupení se opravdu moc povedlo . Děkuji moc Kamča

Datum: 30.05.2017

Vložil: ředitelka školy

Titulek: přání

Milé děti, milí rodiče, přejeme Vám krásné prázdniny, hodně slunečných dnů ke koupání i oddechu. Načerpejte dostatek sil a energie do nového školního roku :) a našim školákům přejeme šťastný vstup do školy.

přejí zaměstnanci MŠ Údlice :)

Datum: 14.08.2016

Vložil: :)

Titulek: otevreni skolky po prazdninach

Dobrý den, prosim Vas, kdy se otevrou dvere skolky pro deti, ktere do skolky uz chodi po letnich prazdninach, Děkuji. Krasný zbytek prazdnin .....

Datum: 18.08.2016

Vložil: KA

Titulek: Re: otevreni skolky po prazdninach

Dobrý den, myslím, že na nástěnce bylo v pondělí 29.08. :)

Datum: 15.07.2016

Vložil: zaměstnanci MŠ

Titulek: KRÁSNÉ PRÁZDNINY

Přejeme všem našim dětem krásné prožití prázdnin, hodně zážitků při výletech, hodně sluníčka ke koupání a rodičům přejeme pohodové léto, spoustu oddychu a načerpání sil. KRÁSNÉ LÉTO všem přejí zaměstnanci MŠ Údlice :) :)

Datum: 18.03.2016

Vložil: Altmanovi

Titulek: Bruslení

Přeji krásný dobrý den,
moc rádi bychom poděkovali paní učitelce Romance za její úžasný přístup k dětičkám na bruslení = kdo viděl, tak chápe:). Smekám jak to suprově umíte s dětmi a zároveň velké DĚKUJI ZA TEREZKU!

Datum: 07.04.2016

Vložil: MŠ Údlice

Titulek: Re: Bruslení

Mnohokrát děkuji za pochvalu, zahřeje a potěší. Jsem velice ráda, že bruslení bavilo nejen děti, ale i Vás rodiče. Je prima sledovat, jak se výkony Vašich dětí zdokonalují a zlepšují, ten pocit je pak nepopsatelný:-).
Paní učitelka Romanka a kolektiv MŠ:-).

Datum: 27.01.2016

Vložil: ředitelka školy

Titulek: :)

DĚKUJEME. Jsme rádi, že pomocí foteček můžeme přiblížit průběh dnů v naší školičce. Děláme toho tolik a fotky jsou jedním ze způsobů, jak o nás víte :) :) Lyžáček se opravdu povedl. DĚTI BYLY SKVĚLÉ :)